ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Новомосковську релігійні громади об'єдналися заради спільного благословення

День Новомосковська об'єднав всі релігійні громади та людей мистецтва
Depo.
21 вересня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua
У Новомосковську релігійні громади об
У Новомосковську релігійні громади об'єдналися заради спільного благословення

У суботу, 19 вересня, на святкування Дня міста в Новомосковську всі релігійні громади об'єдналися для спільного благословення городян. Також День міста в Новомосковську об'єднав майстрів народного мистецтва з різних куточків Дніпропетровської області.

У Новомосковську релігійні громади об'єдналися заради спільного благословення - фото 1

На площі перед Свято-Троїцьким собором священнослужителі конфесій, представлених в Новомосковську, благословили жителів міста і побажали всім добра і мирного неба над головою, передає Depo.Дніпро.

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз розповів про те, що до свята для городян були підготовлені подарунки.

"Не дивлячись на кризові явища в економіці, місто розвивається. Ми побудували набережну на березі Самари - і життя закипіла. Цього року реконструювали Горбатий міст. Проведено благоустрій Присоборной площі, тепер вона стала справжньою окрасою Новомосковська. Відновлено Будинок культури ім. О. Гончара - і таланти міста отримали потужний імпульс для розвитку своєї майстерності ", - розповів він.

На центральній площі міста відбулася виставка-ярмарок народного мистецтва, яку оцінювала конкурсна комісія. Почесним членом комісії став президент Асоціації народних майстрів України, депутат Дніпропетровської обласної ради Іван Ярмолюк.

"На запрошення мого друга і однодумця Сергія Анатолійовича Мороза я відвідав це чудове свято. Як президент Асоціації народних майстрів України, я поспілкувався з Новомосковського майстрами народної творчості. Їх дуже зацікавила наша Асоціація, і я переконаний, що об'єднавшись, майстри зможуть зробити набагато більше, ніж поодинці", - розповів він про свій візит до Новомосковськ.

У Новомосковську релігійні громади об'єдналися заради спільного благословення - фото 2

Асоціація народних майстрів України була представлена також майстрами Петриківського розпису, які організували для жителів Новомосковська безкоштовний майстер-клас.

Свято завершилося грандіозним концертом за участю представників телепроекту "Х-фактор" - "Тріо Екстрім" і відеопривітання городян.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.