ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновники визнають рішення щодо зниження цін на проїзд у Дніпропетровську поспішним

Чиновники планомірно працювали над зниженням тарифів до заяв окремих депутатів про необхність знизити граничний тариф
Depo.
30 вересня 2015 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі Depo.Дніпро повідомила директор міського департаменту транспорту Ірина Прилипа.

"У нас до ухвалення цього рішення вже йшла процедура зниження тарифів. Якщо ми працювали планомірно з перевізниками, у нас до моменту ухвалення рішення 17 маршрутів уже працювали по 4 грн. З 72 маршрутів, які працювали по 5,5 та 6 грн. лишилися тільки 9. Тобто загальний тариф основний уже знизився до 5 грн. Тут ми, можливо і поспішні рішення ухвалювалися, оперативні, про зниження до 4 грн. Ми над цим працюємо", - зазначила директор департаменту.

За даними Ірини Прилипи, за зниженим після 24 вересня тарифом працюють маршрути 100, 134, 58, 66 та 45А.

Під час сьогоднішньої сесії міської ради депутат від БПП Каміль Примаков звернувся до присутніх у залі керівників правоохоронних органів з проханням провести рейди і встановити, хто з перевізників не дотримується рішення виконкому про зниження граничних цін на проїзд. Звернення депутата підтримала також головуюча в.о.мера Галина Булавка.

В той же час Ірина Прилипа висловила сподівання, що рішення виконкому не буде оскаржене у суді і всі сторони дійдуть згоди.

Нагадаємо, дніпропетровські перевізники назвали зниження тарифів передвиборчим піаром. 23 вересня під час невдалої сесії депутати від БПП вимагали виконком підготувати рішення про зниження тарифів, на що Галина Булавка вказала, що проект уже підготовлений її заступником і опонентм по боротьбі за крісло мера Анатолієм Крупським. 24 вересня на виконкомі це рішення ухвалили.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.