У міськраді Дніпра вибили двері у кабінет куратора патріотичного виховання

У міськраді Дніпра вибили двері у кабінет і вилучають речі у керівника управління молоді і дошкільного виховання

Про це у "Фейсбуці" повідомив керівник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровського міської ради Руслан Буленок, - передає Depo.Дніпро.

"Приїхавши, я виявив що мене ніхто чекати не став - двері взломані - і проходить явно не інвентаризація, а упаковка всіх речей (в тому числі особистих), що знаходяться в кабінеті. На моє неприховане здивування і нерозуміння суті того, що відбувається мені показали якийсь "тіпоПріказ", - написав він. - Без підстав на проведення "інвентаризації", без участі матеріально відповідальних осіб, без інвентарної відомості на матеріальні цінності, і що найголовніше - жоден з прописаних законом документів передбачених при проведення інвентаризації не складався".

За словами чиновника, він викликав адвоката.

"По приїзду якого все пішло веселіше. Адвокату підтвердили що не знають хто матеріально відповідальні особи, що переліку майна в кабінеті теж немає, і на інвентаризацію зовсім не схоже. Але при цьому ніяк не реагували на мою заяву про повернення моїх особистих речей", - зазначив він. 

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, у Філатова шукають волонтерів для патріотичного виховання молоді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook