ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кривому Розі могили загиблих в АТО "закатали" тротуарною плиткою

Родичі загиблих у зоні АТО бійців обурені відверто дешевим облаштуванням могил за бюджетні кошти Кривого Рогу
Depo.
9 вересня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
У Кривому Розі могили загиблих в АТО "закатали" тротуарною плиткою
У Кривому Розі могили загиблих в АТО "закатали" тротуарною плиткою

Про це повідомляє Depo.Дніпро з посиланням 0564.

На Центральному кладовищі, на алеї Героїв упорядковують територію і роблять меморіал.

"Це ж як треба ненавидіти полеглих, біля будь-якого ларька територія облагороджена краще. На питання: а як ви плануєте класти мармур, відповідь вбила хлопців ще раз,"ми на клей поверх тротуарної плитки покладемо"", - прокоментував у Фейсбуці куратор батальону "Кривбас" Микола Колесник.

У Кривому Розі могили загиблих в АТО "закатали" тротуарною плиткою - фото 1

Згідно Додатку до вирішення виконкому міської ради від 03.09.2015 N354, сім'ям 20-ти загиблих криворіжців виділяється з міського бюджету кожному сума в розмірі 6970 грн. на установку надгробного пам'ятника.

Представник фірми-підрядника "Криворізький тротуарний двір" Євген, з ним ще ніхто не розраховувався, оплата буде проведена за фактом виконаних робіт. Однак, за попередніми підрахунками, вартість лише тротуарної плитки складе 56 тис. грн.
При цьому, гроші були "освоєні" без відома самих родичів загиблих - просто на могилу прийшли робітники, висипали будматеріали і почали роботи.

У Кривому Розі могили загиблих в АТО "закатали" тротуарною плиткою - фото 2

До того ж, родичі обурені, що за нанесення на пам'ятник "додаткових" звань, медалей, орденів їм необхідно буде самим доплачувати, так як за кошторисом за рахунок бюджету оплачується тільки дві нагороди.

Відомо, що ціна пам'ятника у ритуальних фірмах міста складає 2700-3200 грн.

Представники "Комітету солдатських матерів Криворіжжя" разом з іншими родичами загиблих Героїв прийняли рішення зібратися 9 вересня і прийняти остаточне рішення, як повинен виглядати пам'ятник загиблим.

Більше новин Кривого Рогу читайте на Depo.Дніпро.