У Кривому Розі чоловік п'ять років гвалтував двох неповнолітніх доньок своєї співмешканки
Суд призначив зловмиснику 13 років позбавлення волі
- Дніпро
-
17 січня 2018 13:05

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області, передає Depo.Дніпро.
Як йдеться у повідомленні, протягом 2009-2014 років вказаний чоловік неодноразово гвалтував двох малолітніх доньок (1995 та 1997 року народження) своєї співмешканки. Дівчини перебували під його повним психологічним контролем через страх застосування фізичної сили.
Не знаходячи підтримки рідної матері, дівчата часто тікали з дому побоюючись відчима. Про насильство у сім'ї вони врешті-решт розповіли працівникам навчальних закладів, та після — правоохоронним органам.
Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу визнав чоловіка винним у вказаних злочинах. Підсудний не погодився з таким рішенням суду та подав апеляційну скаргу. Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури області та залишив вирок суду першої інстанції без змін.
Суд за ч.3 ст.153 та ч.3,4 ст.152 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої; зґвалтування) призначив чоловіку покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Дніпрі молода дівчина побила поліцейських.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 11:35 На фронті гаряче. За добу було більш як 200 атак окупантів
- 09:55 Комбінований удар рф: Оборонці неба збили 6 балістичних ракет і 245 БПЛА
- 09:33 За добу на фронті відбулося понад двісті боєзіткнень
- 09:51На Дніпропетровщині ППО збила 6 дронів. В кількох районах фіксують пошкодження ФОТО
- 08:20Росіяни вночі масовано атакували Дніпропетровщину дронами
- 22:34 Ситуація на фронті: За добу 139 бойових зіткнень
- 15:30ФСБ спробувала завербувати підлітків з Кривого Рогу: натомість хлопці "здали" замовників Службі безпеки ФОТО
- 08:18На Дніпропетровщині через атаку БПЛА горіли підприємство і ферма
- 08:55На Дніпропетровщині вночі збили 5 безпілотників, - ОВА ФОТО
- 17:49Ярослава Магучіх стрибнула вище за всіх на "золотому" етапі Континентального туру в Токіо Відео
- 12:22Впродовж доби окупанти атакували три райони Дніпропетровщини: постраждали дві жінки
- 09:31 На фронті за добу відбулося 167 ворожих штурмів
- 08:45 Новий антирекорд: майже три сотні російських дронів атакували цієї ночі Україну
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:50ППО збила 36 ворожих БпЛА із 62, - Повітряні сили
- 08:55 Сили оборони стримали за добу 145 спроб ворога прорвати лінію фронту
- 08:55Терор Нікопольщини не припиняється: За ніч окупанти зруйнували школу, церкву, садок та будинки
- 22:28 Від початку цієї доби на фронті відбулося 117 бойових зіткнень