ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Коломойського кажуть, що "Правий сектор" спровокував Аваков

Відповідальність за події в Мукачево політичне об’єднання "УКРОП" перекладає на керівництво держави
Depo.
13 липня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua
У Коломойського кажуть, що "Правий сектор" спровокував Аваков
У Коломойського кажуть, що "Правий сектор" спровокував Аваков

Про це Дніпро.depo.ua повідомляє з посиланням на заяву об'єднання "УКРОП", розміщену на сторінці народного депутата Андрія Денисенка у Facebook. 

"Відповідальність за мукачевські події лежить не стільки на місцевих патріотах, які зіштовхнулися з бандугрупованнями, скільки на керівництві держави. Саме воно сьогодні йде на змову з уламками режиму Януковича та найодіознішими персонажами його оточення, деякі з котрих пов'язані з відвертими кремлівськими агентами впливу. Ми наголошуємо на тому, що саме бездіяльність влади штовхає людей до відновлення справедливості власними руками", - йдеться у заяві.

Політики наголошують на небезпеці переслідування добровольців та їх роззброєння під приводом мукачівських подій.

"Ми відряджаємо нашого спеціального представника, з числа членів міжфракційного об'єднання "УКРОП" у Верховній Раді, до Закарпаття для того, щоби інтереси місцевих патріотів були належним чином захищені від можливого мафіозного тиску, а українська громадськість отримала вичерпну та неупереджену інформацію про справжні причини та наслідки Мукачевських подій", - заявили в партії "УКРОП".

Як повідомляв Дніпро.depo.ua, сьогодні до Мукачева виїхали дніпропетровські народні депутати Віталій Купрій та Валентин Дідич. Вони зазначили, що їхній візит має офіційний характер. 

Більше новин про політичне життя Дніпропетровська і області читайте на dnipro.depo.ua.