У Кам'янському попри рішення суду знову ввели "напівсухий закон"

В місті обмежили продаж алкоголю в нічній час

У Кам'янському попри рішення суду з…

Про це йдеться у повідомлені пре-служби міськради Кам'янського, передає Depo.Дніпро.

У Кам'янському депутати міської ради на сесії прийняли рішення про обмеження часу реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у нічний час на території міста з 22-00 години вечора до 08-00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Повідомляється, що таке рішення має за мету недопущення поширення вживання алкоголю підлітками та зменшити кількість злочинів у місті.

"Дія цього рішення поширюється на суб'єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території міста. Власники об'єктів торгівлі мають забезпечити наявність інформаційних табличок про обмеження часу реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у визначений цим рішенням час", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, торік у червні міська рада заборонила торгівлю спиртним на території міста з 21-00 до 8-00, проте, нещодавно це рішення було скасовано Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом на підставі позову приватного підприємця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook