ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Філатова пояснили, чому не витратили мільярд бюджетних коштів

Перед прийняттям бюджету на 2016 рік депутати слухали звіт про минулорічний бюджет
Depo.
30 березня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
У Філатова пояснили, чому не витратили мільярд бюджетних коштів
У Філатова пояснили, чому не витратили мільярд бюджетних коштів

Про це з пленарного засідання передає кореспондент Depo.Дніпро.

На запитання депутата Каміля Примакова щодо суми, яка не була освоєна у 2015 році, директор фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської міської ради Володимир Міллер відповів, що точної суми назвати не може, але вона приблизно дорівнює мільярду гривень. Але зазначив, що план витрат виконаний на 81%.

Як прокоментував в.о. директора департамента комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради Михайло Лисенко, під час місцевих виборів 2015 року "були штучно зірвані близько 20 тендерів по капремонтам вулиць, водопоніження і інше. Наші опоненти через фірми-прокладки зривали тендери".

Головуючий на сесії Борис Філатов зазначив, що "опоненти зараз будуть говорити, що хотіли зупинити розворовування", тому припиняє обговорення цього питання.

Відомо, що, відповідно до нового бюджетного кодексу, неосвоєні кошти з минулого року переходять до бюджету наступного.

Нагадаємо, що сьогодні, 30 березня, депутати мають прийняти бюджет на 2016 рік. 

UPD: Під час подальшого обговорення Програми економічного і соціального розвитку міста на 2016 рік Міллер зазначив, що залишок складає 683,5 млн грн. З них 520 млн будуть делеговані департаменту капбудівництва на ремонт доріг, 127 млн – департаменту ЖКГ, на капремонт житлового фонду (пріоритет - ОСББ), решту коштів – департаменту охорони здоров'я, управлінню культури, управлінню транспорту і ін.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро