ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Філатова обиратимуть черговий логотип міста Дніпро

Імена чиновників, які вирішили змінити логотип і бренд міста на новий, не називаються

Depo.
20 червня 2017 12:51
ФОТО: depo.ua

Як заявив керівник напрямку брендінгу КП "Агенція розвитку Дніпра" Ярослав Ярошенко, з 8 червня триває конкурс на розробку логотипа і бренда міста.

Він буде проходити у три етапи. До середини липня конкурсанти мають подати концепт і ідею бренда і логотипа. На другому будуть обрані три найкращі роботи, стосовно яких експертна рада, яка буде складатися з головного архітектора міста, представника міністерства Мінрегіонбуду, ІТ спеціалістів, нададуть авторам рекомендації щодо доробки цих робіт. На третьому етапі відбудеться голосування як в онлайн режимі на сайті міськради, так і серед експертів.

Щодо існуючого логотипа, який був розроблений у 2013 році, то він, за словами Ярошенка, зараз використовується у спотвореному вигляді, є "вкрай невдалим" не комбінується з іншими елементами. При нанесенні на вироби чи товари дизайнерам начебто доводиться змінювати шрифти, кольорову гаму і змінювати його розмір.

Нагадаємо, що петиція з вимогою змінити логотип міста Дніпро з'явилася 27 лютого 2017 року і зібрала лише 19 підписів з необхідних 900.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро