ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську звільнили уже вісьмох нових поліцейських

Співробітників патрульної поліції звільняють за скаргами на порушення правил поведінки
Depo.
23 березня 2016 12:42
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську звільнили уже вісьмох нових поліцейських
У Дніпропетровську звільнили уже вісьмох нових поліцейських

Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління патрульної поліцї Дніпропетровська Володимир Богоніс, передає Depo.Дніпро.

За два місяці звільниди вісьмох співробітників - від рядового до заступника командири роти. Ще щодо одного співробітника рапорт розглядається - його планують звільнити через неодноразові порушення правил поведінки. 

"В 99% першим провокує громадянин. Вина поліцейського, що він ведеться на ці провокації", - повідомив Володимир Богоніс.

За його словами, конфлікти виникають, коли люди починають сперечатися із поліцейськими, вимагають доказів правопорушення. 

"Отака реакція наших громадян призведе до того, що вони будуть, як то кажуть "дерев'яними", – будуть спілкуватися лише згідно алгоритму, не будуть такими живими, справжніми, цікавими, якими вони є на сьогоднішній день. Тобто ми самі провокуємо, щоби вони спілкувалися виключно по букві закону, без пояснень, без емоцій. Тому давайте самі вибирати, якими ви хочете бачити поліцейських", - наголосив Богоніс.

Він нагадав, що за новим законом "Про національну поліцію" діє презумпція правоти поліцейського. Докази правопорушення він може надавати за рішенням суду, якщо дії поліцейського оскаржуються громадянами. За словами Богоніса, всі такі справи у Дніпропетровську вирішувалися на користь поліцейських. 

Нагадаємо, протягом першого місяця в рядах патрульних звільнили п'ятьох співробітників. Свою роботу патрульна поліції Дніпропетровська розпочала 17 січня. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро