У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими

Найбільший центр соціальних послуг очолив священик УГКЦ із Донецька

Про це Depo.Дніпро стало відомо під час урочистого відкриття Єдиного центру соціальних послуг "Карітас Донецьк" у Дніпропетровську.

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими - фото 1

Значну увагу в центрі приділятимуть допомозі переселенцям та людям, які постраждали від військового конфлікту. У центрі передбачається робота професійних психологів та юристів. 

Відзначають, що новизна центру у його комплексності. Тут є дитяча кімната, працюватимуть напрямки роботи із літніми людьми, що лишилися без опіки, "дітьми вулиць", а також творчі майстерні для молоді. Працівники центру зазначають, що надаватимуть допомогу всім, хто її потребує.

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими - фото 2

"Для нас найважливіше – це пошанування людської гідності. Особливо в тяжкі моментах для держави, коли соціальні проблеми настільки зростають, це одне з основних питань – в який спосіб ми зустрічаємо тих людей, які мають потребу", - наголосив президент "Карітас-Україна" Андрій Васькович.

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими - фото 3

Один із прикладів – надання переселенцям коштів, щоби вони самі могли вирішити, на що їх витратити. У центрі більшість із 80 працівників – переселенці з Донецька, зазначають в "Карітас". Вони переїхали до Дніпропетровська у січні 2015 року.

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими - фото 4

"Ми виконували свою благодійну працю, допоки це було можливо. А потім евакуювали своїх працівників", - повідомив директор БФ "Карітас Донецьк" отець Василь Пантелюк.

Відкриття та подальша робота центру здійснюються за рахунок коштів німецького уряду. Розпочне роботу центр із 15 травня за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Кабардинська, 5.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро