ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими

Найбільший центр соціальних послуг очолив священик УГКЦ із Донецька
Depo.
27 квітня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими
У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими

Про це Depo.Дніпро стало відомо під час урочистого відкриття Єдиного центру соціальних послуг "Карітас Донецьк" у Дніпропетровську.

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими - фото 1

Значну увагу в центрі приділятимуть допомозі переселенцям та людям, які постраждали від військового конфлікту. У центрі передбачається робота професійних психологів та юристів. 

Відзначають, що новизна центру у його комплексності. Тут є дитяча кімната, працюватимуть напрямки роботи із літніми людьми, що лишилися без опіки, "дітьми вулиць", а також творчі майстерні для молоді. Працівники центру зазначають, що надаватимуть допомогу всім, хто її потребує.

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими - фото 2

"Для нас найважливіше – це пошанування людської гідності. Особливо в тяжкі моментах для держави, коли соціальні проблеми настільки зростають, це одне з основних питань – в який спосіб ми зустрічаємо тих людей, які мають потребу", - наголосив президент "Карітас-Україна" Андрій Васькович.

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими - фото 3

Один із прикладів – надання переселенцям коштів, щоби вони самі могли вирішити, на що їх витратити. У центрі більшість із 80 працівників – переселенці з Донецька, зазначають в "Карітас". Вони переїхали до Дніпропетровська у січні 2015 року.

У Дніпропетровську відкрили центр, де переселенці опікуватимуться знедоленими - фото 4

"Ми виконували свою благодійну працю, допоки це було можливо. А потім евакуювали своїх працівників", - повідомив директор БФ "Карітас Донецьк" отець Василь Пантелюк.

Відкриття та подальша робота центру здійснюються за рахунок коштів німецького уряду. Розпочне роботу центр із 15 травня за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Кабардинська, 5.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро