ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську знизили ціну проїзду

Минулого тижня перший заступник міського голови Анатолій Крупський доручив прорахувати економічно обгрунтований рівень тарифів на проїзд
Depo.
25 вересня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську знизили ціну проїзду
У Дніпропетровську знизили ціну проїзду

"Враховуючи, що ціна на паливо - головна складова тарифу, знизилася, виконавчий комітет прийняв рішення знизити вартість проїзду до економічно обґрунтованого рівня", - зазначив Анатолій Крупський.

Відповідне рішення на своєму засіданні прийняв виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради. Дане рішення набуде законної сили вже з наступного тижня. Не буде воно стосуватиметься лише трьох маршрутів, які мають велику протяжність. Це маршрутки №77, 90 і 141. Там вартість проїзду становитиме 5 грн.

"Звичайно, у перевізників є право оскаржити рішення виконкому в суді, але, сподіваюся, вони не стануть цього робити. Але у Дніпропетровську не буде такого, коли транспортне підприємство буде диктувати нам, де, як і з якими тарифами йому вигідно їздити", - додав він.

Відомо, що Крупський дав доручення вивчити можливість створення комунального автопідприємства, яке в перспективі буде займатися міськими перевезеннями, посиливши здорову конкуренцію на міських маршрутах.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.