ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську транспортні потоки з центру пустять "депресивними" районами

У Дніпропетровську планується будівництво мережі доріг та багаторівневих паркингів
Depo.
10 березня 2016 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції в "Мост-Дніпро" розповів заступник начальника головного архітектурно-планувального управління Дніпропетровської міськради Віктор Мішарін, передає Depo.Дніпро.

У Дніпропетровську розроблені поправки до Генерального плану міста, що діє з 2007 року.

Планується, що до 2036 року на території Дніпропетровська буде реалізований ряд заходів житлової, інфраструктурної та екологічної сфери.

Оновленим Генпланом передбачено будівництво мережі доріг, які дозволять розвантажити існуючі напрямки і посилити рух в так званих "депресивних районах" Дніпропетровська.

"Змінена вулично-дорожня мережа. У новому проекті велика увага приділена створенню планувального каркаса - системи магістральних вулиць загальноміського значення. У меридіональному напрямку передбачені 2 дороги. Зокрема, це Донецьке шосе із продовженням через Кайдацького міст і завершення будівництва Кайдацького шляху (від пр. Свободи до Криворізького шосе). У широтному напрямку по лівобережжі - це зв'язок Полтавського шосе, з перетином донецького шосе, через вул. Варварівську з виходом на шляхопровід біля станції "Дніпропетровськ-Вузол". На правобережжі з'явиться нове сполучення між Криворізьким шосе, через вулиці Енергетичну і Шинну, пр. Праці на Південний обхід", - розповів Віктор Мішарін.

Також планується будівництво мережі багаторівневих паркінгів і так званих "перехоплюючих" паркінгів на в'їзді у місто.

Нагдаємо, після розробки старого Генплану він був розміщений на сайті міськради, але в липні 2014 прийшов лист від керівника обласної СБУ про необхідність зняття цих матеріалів з публічного доступу "для виключення можливого планування диверсійних операцій".

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро