ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську суд вже місяць думає над відстороненням заступника облради з посади

Кіровський рай суд і з другої спроби не вирішив долю клопотання про відсторонення Віктора Науменка з посади голови Дніпропетровської облради
Depo.
23 червня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську суд вже місяць думає над відстороненням заступника облради з посади
У Дніпропетровську суд вже місяць думає над відстороненням заступника облради з посади

Про це Дніпро.depo.ua cтало відомо сьогодні в ході судового засідання Кіровського райсуду Дніпропетровська. Колегія суддів мала вирішити клопотання сторони обвинувачення про відсторонення від посади заступника голови Дніпропетровської облради, заявлене ще 9 червня

Захист Науменка подав зустрічне клопотання з проханням повернути заявлене клопотання як невчасне на даній стадії судового розгляду. Адвокати також наголошували, що прокурор не надав їм копію клопотання для підготовки заперечень, як це передбачено законом.

Суд оголосив перерву в слуханні до 26 червня. До цього часу прокуратура має виконати процедуру і дати адвокатам копію свого клопотання.

Як повідомляв Дніпро.depo.ua справа за обвинуваченням Віктора Науменка та Ростислава Ботвінова перебуває в суді з 30 квітня. Їх обвинувачують в організації масових заворушень, перешкоджання журналістській діяльності через сприяння тітушкам, які 26 січня 2014 року знаходилися у будівлі Дніпропетровської обласної ради та адміністрації, вчиняли напади на активістів Майдану та журналістів. На даний момент у судовому процесі досі не оголошений обвинувальний акт. В коментарях журналістам обидва підсудних свою провину заперечують.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.