ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську створили "гарячу лінію" по "антикомуністичному" перейменуванню

С сьогоднішнього дня у Дніпропетровській міськраді працює телефонна лінія, де від городян приймають пропозиції щодо перейменування
Depo.
20 липня 2015 15:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив співголова комісії з перейменування топонімів, заступник голови Дніпропетровської міськради Вадим Шебанов, передає Дніпро.depo.ua з посиланням на "Днепр Вечерний".

"У зв'язку з тим, що ця тема знаходить гарячий відгук і користується великим інтересом у городян, ми вирішили організувати робоче місце для одного з наших співробітників і виділити окремий номер, зателефонувавши за яким, ви зможете повідомити свої варіанти тих чи інших назв, - розповідає Вадим Шебанов. - За номером (056) 745-63-22 можна дзвонити і висловлювати конструктивні пропозиції в будні дні з 9.00 до 18.00".

Також висловити свою думку з приводу тих чи інших перейменувань можна і в письмовій формі, написавши листа за адресою 49000, пр. Карла Маркса, 75, Дніпропетровська міськрада, в.о. міського голови Галина Булавка.

Нагадаємо, що до кінця листопада Дніпропетровська міськрада має винести рішення щодо перейменування Дніпропетровська, а також близько 300 вулиць, площ і провулків згідно з законом про декомунізацію.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.Депо.