У Дніпропетровську рятують молоду медсестру, яка в АТО втратила ноги і око (ФОТО)

У дніпропетровській обласній лікарні продовжують рятувати життя 25-річної санінструктора 93-ї механізованої бригади Ірини, яка підірвалася на міні під Донецьком

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мєчнікова, передає Дніпро.depo.ua.

"Ірина наша вкрай важка, Hb - 107, помірне оглушення, ШВЛ, препарати підтримують тиск. Вчора Сергій Косульніков і Сергій Тарнапольський провели тригодинну складну операцію", - пише головлікар.

Як повідомив у соціальній мережі Facebook Борис Гуменюк, Ірина за позивним "Лютик" є випускницею філологічного факультету Дрогобицького університету.

"Перед обідом Ірині міною відірвало обидві ноги", - написав Гуменюк. "Молимося за тебе, Іринко. Просимо тебе, "Лютику". Будь ласка, живи", - додає пісьменник.

Ірину незадовго до поранення бачили за читанням книги. Бійці говорять про неї як про сильну духом людину.

У Дніпропетровську рятують молоду медсестру, яка в АТО втратила ноги і око (ФОТО) - фото 1

За словами товаришів по службі, вони йшли на бойове завдання, коли підірвалися на міні. Двоє побратимів Ірини отримали осколкові поранення, їх життю загрози немає. А в неї - проникаюче поранення ока - осколок зупинився біля мозку. 

За словами лікарів, прогнозів вони поки давати не можуть.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро