ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Політики почали "обробляти" дніпропетровців щодо перейменування міста

Поки міська рада наважується роз’яснити, як проходитиме перейменування, дніпропетровців лякають його наслідками через брошури
Depo.
4 серпня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua
Політики почали "обробляти" дніпропетровців щодо перейменування міста
Політики почали "обробляти" дніпропетровців щодо перейменування міста

Фотокопії брошури на своєму сайті розмістила організація "Майдан-Січеслав", передає Depo.Дніпро.

Брошура підписана громадською організацією "Український правозахисний союз" (за даними Мін'юсту зареєстрована одна така організація у м.Києві). "Довідник" налічує 8 кольорових сторінок на глянцевому папері.

У Дніпропетровську розвернули інформаційну битву за ставлення до перейменування - фото 1

Поширювана у ній інформація дуже нагадує тези, які озвучує імовірний претендент на пост міського голови, екс-регіонал Олександр Вілкул. Зокрема, ніби перейменування в Дніпропетровську коштуватиме 4,2 млрд.грн з бюджету, а для окремого громадянина - понад тисячу гривень.

В брошурі також наголошується, що за "декомунізаційні" закони не голосували нардепи "Опозиційного блоку", а підтримали дніпропетровські-мажоритарники Борис Філатов та Максим Курячий, які можуть стати імовірними конкурентами Вілкула у боротьбі за крісло мера Дніпропетровська.

На сайті міської ради розміщене роз'яснення Мін'юсту про те, що при перейменуванні зміна документів не є обов'язковою, а зміни в реєстрі майнових прав відбуваються автоматично. Міська рада підтримала ініціативу ГО "Майдан-Січеслав" створити буклет із поясненням про важливість перейменування та його вартість. Розроблені активістами булети видадуть бюджетними коштами, передбаченими на інформаційну підтримку діяльності ради.

У Дніпропетровську розвернули інформаційну битву за ставлення до перейменування - фото 2

Нагадаємо, на питання, чи видає такі брошури "Опозиційний блок" і скільки на них витрачається коштів, Олександр Вілкул уникнув відповіді.

Більше новин про перейменування в Дніпопетровську читайте на Depo.Дніпро.