ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську "прибічники Путіна" встановили зірку на пам'ятник Слави

На мітингу представники Союзу радянських офіцерів називали сепаратистів Донбасу "захисниками своїх домівок"
Depo.
9 травня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську "прибічники Путіна" встановили зірку на пам
У Дніпропетровську "прибічники Путіна" встановили зірку на пам'ятник Слави

Про це передає Depo.Дніпро.

У Дніпропетровську 9 травня майданчик біля пам'ятника генералу Пушкіну (танк) зайняли представники так званого "Союзу радянських офіцерів", які зібралися на проведення "Антифашистського маршу Червонопрапорного безсмертного полку".
У Дніпропетровську

Під час проведення мітингу оратори таврували "олігархічну владу" та "фашистів, які "спотворюють правду про Велику Вітчизняну війну".

У Дніпропетровську

"А зараз вони називають сепаратистами тих, хто захищає свої домівки… Фашисти під час окупації розстрілювали комуністів та партійних працівників, зараз у влади трохи інші методи. Якщо влада не прислухається до наших вимог, то ми розпочнемо такі ж самі дії, як і два роки тому", - казав представник "Союзу радянських офіцерів".

Нагадаємо, що 1 березня 2014 року представники "Союз радянських офіцерів" приймав участь в сепаратистській акції у центрі Дніпропетровська, коли біля міськради підняли російський прапор, а на площі Героїв Майдану сталися заворушення.
У Дніпропетровську

Під щільною охороною поліції колона з червоними знаменами пройшла до пам'ятника Слави. Представники Союзу радянських офіцерів встановили біля "Вічного вогню" зірку з символікою організації. 
У Дніпропетровську


У Дніпропетровську

Такі ж зірки були встановлені біля меморіалів на Соборній площі, де і завершився захід.
У Дніпропетровську

У Дніпропетровську

В колоні було багато людей з "георгіївськими стрічками". Представники "Самооборони Дніпропетровська" намагались вмовити поліцію допустити їх до пам'ятника Слави, щоб забрати звідтіля зірку, встановлену "радянськими офіцерами", але їм не дозволили.

Наприкінці мітингу "радянські офіцери" подякували поліції за її роботу.

Слід зазначити, що серед представників "прихильників Путіна" були помічені три полковника, які напередодні брали участь в заході, організованому заступником міського голови Дніпропетровська Світланою Єпіфанцевою. У Дніпропетровську


У Дніпропетровську

Мітинг організував голова "Союзу радянських офіцерів" Віктор Марченко, який у березні 2014 року влаштовував мітинги з закликами "Путін прийди!" .

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро