ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську підпалили подароване волонтерами авто "Правого сектора"

На капоті мікроавтобуса марки Volkswagen містилася емблема Добровольчого Українського корпусу, а на номерних знаках - наліпка "Правий сектор"
Depo.
10 червня 2015 09:29
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську підпалили подароване волонтерами авто "Правого сектора"
У Дніпропетровську підпалили подароване волонтерами авто "Правого сектора"

Про це Дніпро.depo.ua розповів речник Дніпропетровської обласної організації "Правий сектор" Ігор Куліковський.

За словави Ігоря Куліковського, службовий автомобіль Правому сектору подарували волонтери.

Інцидент стався 9 червня близько 1:30 в районі Донецького шосе, 7.

"Ця машина возила волонтерську допомогу на передову, привозила бійців на ротацію та перевозила поранених - і здійснювала весь спектр завдань, які виконує "Правий сектор"", - зазначив він.

Зокрема він наголосив, що автомобіль також брав участь у патрулюваннях в складі Громадського формування, до якого також входять члени організації. Зокрема йдеться про викриття точок нелегальної торгівлі, наркопритонів, закладів грального бізнесу. За словами Ігоря Куліковського після таких патрулювань на адресу Правого сектора лунали як особисті погрози так і надходили смс-повідомлення з погрозами з прихованих номерів.

Як зазначив речник, після підпалу машина вигоріла зсередини, але підлягає відновленню. Розмір збитків встановлюється. На місце пригоди прибула оперативно-слідча група АНД райвідділу МВС. "Вони склали акт огляду, де зафіксували - ми наполягали на такому формулюванні - що це саме підпал", - наголосив Ігор Куліковський.