ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську обурені "вандальним" перетворенням кінотеатру у ресторан (ВІДЕО)

Творіння відомого архітектора Нірінберга почали перебудовувати на пивний ресторан, не дотримуючись проектної документації
Depo.
4 липня 2015 14:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на Громадське.ТВ.

Попередній проект реконструкції нові власники затвердили ще у 2013 році, однак роботи розпочали лише місяць тому. Проект, затверджений Державною архітектурно-будівельною інспекцією, відрізняється від того, що побачили дніпряни. У будівлі прорубали вікна, що, на думку представників Дніпропетровського відділення Спілки архітекторів України, абсолютно спотворило первинний проект об'єкта.

Кінотеатр не має статусу архітектурної пам'ятки, втім, є прикладом високої архітектури та історично важливим для дніпрян об'єктом. Представники Спілки архітекторів України та головний архітектор міста проводять юридичні консультації щодо того, як вирішити цю проблему зараз.

Відомо, що кінотеатр розпочав свою роботу ще минулого сторіччя під назвою "Біоскоп Зайлера", за радянської влади він був перейменований у "Рот Фронт", а у 1972 році горів, після чого масштабну реконструкцію провів відомий архітетор Павло Нірінберг.

У кінотеатрі планують облаштувати пивний ресторан.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.