ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську колеги з "Опоблоку" зчепилися у сесійній залі

Під час виступу депутат від групи "Опозиційний блок-Дніпропетровськ" Руслан Вишневецький публічно ображав колег і Олександра Вілкула
Depo.
23 березня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську колеги з "Опоблоку" зчепилися у сесійній залі
У Дніпропетровську колеги з "Опоблоку" зчепилися у сесійній залі

Про це кореспондент Depo.Дніпро з пленарного засідання сесії.

Вишневецький пояснив причини, за якими вирішив приєднатися до промерської коаліції у міськраді. За його словами, Вілкул під час проведення засідань фракції "Опоблоку" міськради неодноразово наголошував, що "чим місту і людям буде гірше, тим нам і нашим партійним рейтингам буде краще". Також він зазначив, що розчарувався в ньому як у гідному політику і ефективному керівникові.

Під час цих слів депутати від фракції "Опозиційний блок" почали викрикувати з місць, що Вишневецький читає з написаного і це неправда.

"Що ви там квакаєте. Що це за люди, дикарі якісь… винесіть цих ідіотів, що вони тут кричать?", - почав кричати Вишневецький з трибуни.

Далі він звинуватив Вілкула у впровадженні "схем 90-х" і припустив, що він увійде в історію як "ворог народу".

Наприкінці виступу депутат повідомив, що направив до правоохоронних органів і Президента України звернення щодо необхідності притягнення Олександра Вілкула до кримінальної відповідальності.

Після цього слово взяв депутат від фракції "Опозиційний блок" Ярослав Гивель і зазначив, що "Філатов переносить у сесійну залу "личняки"" і начебто рішення про позбавлення звання почесного громадянина Олександра Вілкула приймається перед перевиборами у Кривому Розі.

Лідер фракції "Опозиційний блок" Наталя Начар'ян зазначила, що дане рішення – персональна помста мера Філатова "через своїх маріонеток".

Після бурхливого обговорення Вишневецький вибачився за те, що розлютився, і додав, що депутатами з "Опоблоку" скоро займуться "компетентні органи".

Нагадаємо, що сьогодні депутати Дніпропетровської міської ради прийняли рішення щодо позбавлення Олександра Вілкула звання почесного громадянина Дніпропетровська.

Раніше Depo.Дніпро повідомляли, що на депутата Дніпропетровської міської ради Руслана Вишневецького, який на сесії 29 лютого оголосив про приєднання до промерської більшості і вступ до фракції "Опозиційний блок - Дніпропетровськ", був скоєний напад.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро