ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську хочуть прибрати "гвардійців" і запустити надземний перехід

У Дніпропетровську пішохідний перехід за 24 млн. грн. хочуть передати на баланс міста
Depo.
28 березня 2016 17:52
ФОТО: depo.ua

Відповідні проекти рішень з'явились на сайті міськради Дніпропетровська, передає Depo.Дніпро.

Депутатам міської ради пропонується ліквідувати КП "Муніципальна гвардія". Відомо, що це комунальне підприємство виконує охороні функції. На період ліквідації підприємства, справами "Муніципальної гвардії" завідуватиме спеціальна комісія. Даний проект рішення не включений до порядку денного наступної сесії.

Депутати міськради на наступній сесії мають проголосувати за прийняття на баланс в комунальну власність надземного пішохідного переходу на Слобожанському проспекті.

Загальна вартість об'єкту встановлена в 23.8 млн. гривень.
Нагадаємо, після кількох днів тестового режиму роботи надземний перехід на пр. Слобожанському (раніше - пр. Правди) закрили до передачі на баланс міста.

Нагадаємо, що перехід був запущений 18 грудня 2015 року, а 31 грудня його закрили для пішоходів. Наразі об'єкт знаходиться під охороною.

Раніше повідомлялося, що будівництво переходу почалося у 2012 році, при тодішньому губернаторі Олександрі Вілкулі. Втім, після встановлення металевого каркасу, будівництво було заморожено на два роки. У 2015 році на добудову переходу з бюджетів різних рівнів було виділено 17 млн гривень

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро