ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську готовий новий Генплан: місто будуть зонувати

На одну з найближчих сесій винесуть рішення щодо затвердження нового Генерального плану-2027
Depo.
14 квітня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську готовий новий Генплан: місто будуть зонувати
У Дніпропетровську готовий новий Генплан: місто будуть зонувати

Про це заявив начальник Головного архітектурно-планувального управління Дніпропетровської міської ради Дмитро Волик, передає Depo.Дніпро.

За словами Волика, нова редакція Генплану, на відміну від попередньої 2007 року, відрізняється тим, що документ став більш "гуманним" і таким, що відповідає світовим тенденціям".

Якщо в минулому генплані закладена повна реконструкція зі зносом садибних районів під забудову багатоквартирними будинками, то зараз йдеться лише про часткову реконструкцію таких зон. Наприклад, замість повної буде часткова реконструкція в районі вул. Мандриківської, бул. Слави.

А будівництво нових житлових багатоквартирних будинків буде пропонуватися на вільних ділянках ж/м Фрунзенський та Лівобережний. В залежності від побажань інвесторів.

Головний архітектор міста розповів, що є плани щодо зменшення промзони в районі ж/м Сонячний.

У Дніпропетровську готовий новий Генплан: місто будуть зонувати - фото 1
Відомо, що Генплан - це стратегічний документ, який розрахований на 20 років і реалізація конкретних проектів буде залежати від пропозицій інвесторів.

Після затвердження Генплану на сесії міськради почнеться процедура зонування територій і деталізації ділянок.

Нагадаємо, що попередню редакцію Генерального плану Дніпропетровська у липні 2014 року через заборону СБУ вилучили з публічного доступу.

Згідно із законодавством, Генплан не повинен містити матеріалів обмеженого доступу, тобто новий документ уже вийде в "відкритій" редакції.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро