ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську екс-регіонали продали комунальну власність як масажний салон

У Дніпропетровську через злочинну схему екс-регіонали продали за копійки майно стратегічного інституту
Depo.
21 квітня 2016 12:41
ФОТО: depo.ua

У Дніпропетровську міська влада намагатиметься через суди повернути у комунальну власність один з 96 незаконно відчужених об'єктів комунальної власті - промислові приміщення ДП "Трубний інститут" загальною площею понад 6 тис кв м, - передає Depo.Дніпро з посиланням на директора установи Радомира Короля.

"Мова йде про приміщення інституту на вул. Пісаржевського, 1А - це Нагорна частина Дніпропетровська, де найдорожчі ціни на нерухомість. Незважачи на те, ці приміщення були продані за копійки - недоотримано було 56 млн грн. - сказав він. - Для того, аби вивести нерухомість з державної власності у комунальну, було змінено цільове призначення цих приміщень. Зокрема промислові цехи з устаткування подавалися як спортивні зали, лабораторії як масажні салони та кабінети аромотерапії та харчоблоки. За цими оборутками стояли колишні депутати від Партії Регіонів - Геннадій Гуфман, нотаріус з таким само прізвищем, колишній губернатор Дмитро Колесніков, колишній директор інституту Сергій Горбуль,екс-директор департаменту корпоративних прав міськради Олександр Величко, та колишній керівник БТІ Тетяна Кривошеєва".

За словами Короля, трудовий колектив інституту навіть не знав про те, що вищевказана площа змінили свою цільову назву і більше не належить інституту.

Нагадаємо, що у вересні 2013 року була оприлюднена інформація щодо несанкціонованої реалізації 96 об'єктів нерухомого майна, що відноситься до комунальної власності міста Дніпропетровська та знаходиться на балансі комунального підприємства "Спеціалізована ремонтно-будівельна дільниця".

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро