ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську діє програма заміни старих ліфтів на нові

У Дніпропетровську стартувала програма "Якість - в кожен дім!" по заміні старих ліфтових кабін на сучасні нові
Depo.
21 вересня 2015 14:58
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську діє програма заміни старих ліфтів на нові
У Дніпропетровську діє програма заміни старих ліфтів на нові

19 вересня перший заступник міського голови Анатолій Крупський, який ініціював програму, відвідав з перевіркою декілька адрес на ж/м Парус, де нові ліфтові кабіни вже встановлені.

До 1 листопада планується привести в порядок ще шість ліфтів у будинках дніпропетровців. Загалом же програма розрахована на два роки і передбачає заміну значної частини ліфтів, які відпрацювали свій термін. За дорученням Анатолія Крупського підприємством "Ліфтреммонтаж" був розроблений план по заміні ліфтових кабін. Директор підприємства Сергій Іващенко відзвітував про старт програми і підкреслив актуальність проблеми для городян.

"Усього в будівлях Дніпропетровська - 4128 ліфтів. Більше 2,8 тисяч з них вже відпрацювали свій нормативний термін (25 років), тому заміна старих ліфтових кабін на сучасні - актуальна і необхідна міра. Дуже добре, що на цю проблему звернув увагу саме Анатолій Крупський. З його допомогою справа зрушила з мертвої точки, і ми отримали можливість почати заміну зношених ліфтів", - зазначив директор підприємства "Ліфтреммонтаж" Сергій Іващенко.

У Дніпропетровську діє програма заміни старих ліфтів на нові - фото 1

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.