ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську аншлаг на суді з відчуження військового госпіталю

Відповідачі по справі щодо витребування майна з незаконного володіння Дніпропетровського військового госпіталю не з'явилися на засідання
Depo.
21 березня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську аншлаг на суді з відчуження військового госпіталю
У Дніпропетровську аншлаг на суді з відчуження військового госпіталю

Про це передає кореспондент Depo.Дніпро з місця подій.

Перед початком засідання під будівлею Господарського суду Дніпропетровської області зібралися волонтери, АТОшники і небайдужі містяни з плакатами: "Не віддамо госпіталь країні - агресору", "Шпиталь наш". Всього були присутні близько півсотні людей.

У Дніпропетровську аншлаг на суді з відчуження військового госпіталю - фото 1

У Дніпропетровську аншлаг на суді з відчуження військового госпіталю - фото 2

Зала для засідань виявилася замалою, аби вмістити всіх бажаючих. Тож, активісти змушені були залишитися у коридорі. До зали увійшли лише журналісти і учасники процесу.

У Дніпропетровську аншлаг на суді з відчуження військового госпіталю - фото 3

Справа розглядається суддєю С. Юзіковим.

У Дніпропетровську аншлаг на суді з відчуження військового госпіталю - фото 4

Відомо, що позивачем по справі виступає Регіональне відділення Фонду державного майна України в Дніпропетровській області, відповідачем – ТОВ "Підприємство матеріального забезпечення "Райвел" і інші. Серед третіх осіб значаться Міністерство оборони України і "ВТБ БАНК".

Нагадаємо, що у листопаді 2015 року Геннадій Корбан повідомив, що  госпіталь потрапив у власність російського "ВТБ Банку", оскільки його продали в неправильний спосіб. Пізніше Дніпропетровський Апеляційний суд постановив повернути військовий госпіталь у власність держави: більш 10 тис кв. м. нерухомості і близько 4 га землі в центрі міста. На початку лютого 2016 року Вищий господарський суд скасував рішення про повернення Дніпропетровського військового госпіталю у власність держави.

.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро