ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровського губернатора мають намір зібрати всіх ветеранів АТО під одним "дахом"

Влада Дніпропетровщини побоюється, що колишніх бійців АТО будуть використовувати у політичній боротьбі
Depo.
10 червня 2015 15:30
ФОТО: depo.ua

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, майор запасу В'ячеслав Плахута заявив, що найближчим часом буде створена Асоціація громадських організацій демобілізованих бійців АТО, яка буде займатися соціальним захистом демобілізованих, поранених та сімей загиблих, повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на most-dnepr.info.

Між він підкреслив, що громадські об'єднання учасників АТО не повинні відстоювати нічиї політичні інтереси.

"Ми хочемо, щоб захисникам цілісності України не потрібно було стукати в кожні двері і простоювати годинами в чергах, щоб вирішити якесь питання. Але в той же час ми вважаємо, що громадські об'єднання учасників АТО повинні бути неполітизованими. Адже вже зараз є такі, які просувають чиїсь політичні інтереси. Але вони проіснують максимум до виборів, а довіра народу буде підірваною", - сказав він.

За його словами, багато демобілізованих залишилися без роботи, без можливостей прогодувати свої сім'ї, і вони потребують підтримки громадських діячів, волонтерів та влади.

"Під час першої хвилі демобілізації в Дніпропетровській області з армії звільнилося понад 6 тис. осіб. Сьогодні ці люди об'єднуються в громадські організації, щоб відстоювати свої інтереси, покладені пільги і займатися адаптацією бійців в мирному житті, - зазначив він. - Ми хочемо, щоб покладені пільги надавалися без бюрократичних нюансів, щоб не виникало проблем з допомогою сім'ям загиблих і поранених. На жаль, в цьому сенсі є прогалини в законодавстві".