У Дніпрі збирають підписи на припинення перекриття вулиць для проведення марафонів

У Дніпрі збирають підписи під е-петицію щодо заборони перекриття руху громадського і цивільного транспорту на центральних вулицях та проспектах міста

Петиція була оприлюднена на сайті Єдиною системи місцевих петицій, передає Depo.Дніпро.

Автор петиції вимагає від міської влади припинити перекриття транспорту на центральних вулицях та проспектах міста ( проспект Дмитра Яворницького, Січеславська набережна та ін.) під час проведення марафонів, забігів та інших спортивних заходів.

Автор петиції пропонує перенести спортивні забіги на стадіони та шосе, або на дороги передмістя, щоб не заважити переважній кількості мешканців Дніпра.

"Коли перекривають центральні дороги міста, в заторах доводиться проводити години! За місто через центральний міст виїхати нереально! По справах у центр дістатися неможливо! Соціальні мережі "закипають" від скарг та невдоволених коментарів кожен раз , коли з'являється повідомлення про чергове перекриття доріг у центрі міста! Не будьте байдужими і підтримайте, будь-ласка, петицію про заборону перекриття руху транспорту на центральних вулицях та проспектах нашого міста під час проведення спортивних заходів", - йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, що вихідними центральні вулиці Дніпра перекрили на два дні через проведення марафону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook