ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпрі відкрився центр підтримки постраждалих від конфлікту на Сході України

У Центрі психологічного здоров’я та травматерапії можна отримати психологічну допомогу, юридичну консультацію або навіть знайти прихисток на кілька днів
Depo.
16 грудня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua
У Дніпрі відкрився центр підтримки постраждалих від конфлікту на Сході України
У Дніпрі відкрився центр підтримки постраждалих від конфлікту на Сході України

Про повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Depo.Дніпро.

Команда з двох десятків різнопланових фахівців допомагатиме тим, хто постраждав від конфлікту на Сході України. Працюватимуть щоденно, всі послуги безкоштовні.

Окрім психологічної допомоги тут можна отримати юридичні консультації та навіть пожити кілька днів. Звертатися сюди можуть всі, хто постраждав від конфлікту на Сході України: переселенці, військовослужбовці та їх сім’ї, рідні полонених та зниклих без вісті.

"У нашій команді – психіатр, психотерапевт, психологи, соціальні працівники, юристи, адвокати. Весь комплекс складнощів, який виникає у людини, може бути вирішений. За потреби ми залучаємо партнерів із державних та приватних організацій", - розповіла керівник Центру Олена Подолян.

Центр створили громадські активісти на кошти гранту від Єврокомісії.

Центр психологічного здоров’я та травматерапії "Форпост HELP" знаходиться за адресою: Дніпро, пров. Універсальний, 6. Телефон 096-839-76-17. Такі самі Центри відкрили у Києві та Львові.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро