ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпрі скандал між активістами та чиновниками Філатова навколо ремонту ліфтів

У Дніпрі громадські активісти звинувачують місцеву владу у махінаціях з ремонтами ліфтів
Depo.
9 грудня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua
У Дніпрі скандал між активістами та чиновниками Філатова навколо ремонту ліфтів
У Дніпрі скандал між активістами та чиновниками Філатова навколо ремонту ліфтів

Про це Depo.Дніпро стало відомо під час прес-конференції заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенко.

Зокрема він заперечив звинувачення про те, нібито ремонти ліфтів виконуються за непрозорою схемою, коли фірмам-підрядникам перераховуються усі 100% платежів за ремонт, який ще не завершено. У той час, як це має відбуватися лише після підписання акту виконаних робіт. За його словами, це не можливо, оскільки тягне за собою кримінальну відповідальність. А міська влада виконувала усі роботи у межах закону.

При цьому чиновник заявив, що не може надати договори з підрядниками, оскільки вони вилучені правоохоронними органами за заявою громадських активістів. Крім того, Лисенко визнав, що частина угод на ремонт ліфтів була укладена до 1 серпня, коли обов'язково треба було проводити усі тендери через ProZorro.

"Але ми уклали договори, які були вигідними для міста", - зазначив він, заперечивши, що роботи з ремонту ліфтів у місті почалися лише після того, як у мережі виклали титульний список ліфтів, які мали б відремонтувати.

За даними Лисенка, станом на 9 грудня 2016 року виконано поточний ремонт 496 ліфтів на суму 21,6 млн. грн. У роботі 61 ліфт на суму 3,3 млн. грн.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро