У Дніпрі на хабарі затримали депутатку обласної ради

Депутатка від фракції УКРОП отримала від громадянина 12 тис. доларів хабаря

Про це йдеться у повідомлені військової прокуратури Південного регіону України, передає Depo.Дніпро.

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від фракції УКРОП Тетяну Юревич, яка водночас є засновником та директором ТОВ "Експерт Груп" навесні 2018 року вже одержала від громадянина першу частину неправомірної вигоди в сумі 6 тис. доларів за здійснення впливу на рішення та дії посадових осіб Держгеокадастру у Дніпропетровській області, а саме отримання розпорядження на розробку проекту землеустрою та в подальшому затвердження даного проекту.

10 вересня 2018 року під час контрольованої передачі другої частини обумовленої суми хабаря в розмірі 6 тис. доларів, депутатка була затримана правоохоронцями.

Військовою прокуратурою вирішується питання про затримання обвинуваченої в порядку ст. 208 КПК України, планується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369‑2 КК України, та готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Згідно з інформацією з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником ТОВ "Експерт Груп" є Юревич Тетяна Анатоліївна, така ж інформація вказана у її депутатському профілі на сайті Дінпропетровської обласної ради.

Нагадаємо, що у Дніпрі на хабарі затримали держвиконавця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро