У Дніпрі масове захворювання у школі: 20 дітей мають симптоми отруєння

Керівництво школи підтвердило факт захворювання, у школі проводиться перевірка

У Дніпрі масове захворювання у школі: 20…

У Дніпрі 28 дітей не прийшли на заняття у школі №14 через проблеми зі здоров'ям, причому у більшості проявилися симптоми отруєння, передає Depo.Дніпро з посиланням на "Информатор".

"На уроки не прийшли 28 учнів, серед яких 20 старшокласників. Батьки повідомили, що у дітей з'явилися симптоми отруєння: нудота, підвищена температура", - заявила виконуюча обов'язки директора школи Ірина Бутко.

За словами заступника директора школи з питань харчування Алли Заярної, за допомогою до медиків звернулися не всі, в більшості випадків батьки справилися своїми силами.

"У старшій школі симптоми отруєння виявилися у 20 дітей: 18 з них не зверталися за допомогою до медиків. Один з учнів відвідав лікаря, де йому поставили діагноз ротавірусна інфекція. Ще одному школяреві викликали "швидку", але від госпіталізації він відмовився, - сказала вона. - Що стосується учнів молодшої школи, де симптоми отруєння з'явилися у 8 дітей, за допомогою до лікарів звернулися четверо. Двом із хлопців поставили діагноз ротавірусна інфекція і відправили на лікарняний".

Керівництво школи вирішило не закривати їдальню, хоча у школі почалася перевірка. Столову відвідали співробітники лабораторного центру і взяли усі необхідні аналізи. Результати аналізів будуть готові протягом декількох днів.

Нагадаємо, що у 62-й школі Дніпра на початку навчального року сталося масове захворювання дітей. Міський голова Борис Філатов прокоментував масову госпіталізацію16 учнів школи Дніпра і взяв ситуацію під особистий контроль. Постачальники їжі у школи Дніпра у масовому захворюванні дітей звинувачують воду з кулеру. У міськраді створили спеіціальну комісію, яка розслідує надзвичайну подію як отруєння. Поліція відкрила кримінальне впровадження за фактом госпіталізації учнів. Школу №62 закрили на карантин. Згодом кількість госпіталізованих дітей збільшилася до 23-х. Станом на 17 вересня кількість захворілих учнів школи №62 Дніпра збільшилось до 38.

Фото: Дмитро Федров

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook