У Дніпрі державний університет переходить на "хмарне" навчання

ДНУ не може сплачувати високі тарифи на газ і світло
Depo.
30 листопада 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
У Дніпрі державний університет переходить на "хмарне" навчання
У Дніпрі державний університет переходить на "хмарне" навчання

Про це повідомляє Правозахисний комітет Ради студентів ДНУ, передає Depo.Дніпро.

У Палаці студентів ДНУ на зборах трудового колективу ректор Микола Поляков розповів, що університет переходить на режим жорсткої економії через складний матеріальний стан вишу і неможливість оплатити надвисокі тарифи за газ і світло.

Адміністрація пропонує скоротити всі пари до однієї години з 5 грудня. Навчальний процес першого семестру триватиме до 29 грудня.  Навчання в другому семестрі в зимовий період буде здійснюватися дистанційно – за допомогою консультацій, хмарних технологій та інших засобів навчання на відстані.

Також планується "законсервувати" частину корпусів до теплих днів.  Змінять графік роботи також Палац спорту і бібліотека. Тому заліки з фізкультури і всі нормативи повинні бути здані до 15 грудня.

Ще одне нововведення - студенти повинні покинути університет до 15.00. В цей час по всьому вузу будуть відключати електрику (крім ботанічного саду і інших місць з особливими умовами).

Тільки студмістечко буде працювати у звичному режимі. З гуртожитків нікого примусово на час канікул не виселять. Більш того, в гуртожитках в читальних залах будуть проходити консультації.

Всі результати прийнятих на зборах рішень скоро будуть у відповідних розпорядженнях адміністрації.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро