У Дніпрі активістам не дали розказати Порошенку про "терор" гранітного кар'єру

Правоохоронці та чиновники намагалися завадити акції активістів, які хотіли донести до президента України ситуації навколо Любимівського кар'єру

Про це у "Фейсбуці" пише активіст Олександр Слободенюк, передає Depo.Дніпро.

Правоохоронці та охорона не підпустили ближче ніж на кілометр до президента Порошенка активістів, які вийшли на акцію, щоб проінформувати президента щодо ситуації навколо Любимівського гранітного кар'єру.

"Кілька дзвінків від чиновників різного рівня, з проханнями відмовитися від проведення акції, нас не зупинили і ми виїхали на місце зустрічі Порошенка з журналістами на Запорізькому шосе. На підступах, до нас на зустріч вийшла група людей в цивільному, на чолі з поліцейським, який намагався нас переконати в тому, що ми не повідомляли належним чином про проведення акції і тому можемо йти, тобто нахабно і огидно брехав, про що ми йому і повідомили. Потім до нас вже підійшли більш адекватні і коректні люди (з охорони Президента), які визнали, що акція законна і пообіцяли передати наші звернення та плакати в Адміністрацію Президента", - пише активіст.

Активісти показали плакати кортежу президента, коли той рухався до ділянки будівництва об'їзної дороги. Потім плакати й звернення активістів були передані держохоронцям, які пообіцяли передати їх до адміністрації президента.

Нагадаємо, що у 2017 році дніпряни з "кар'єрного району" погрожували переїхати під вікна губернатора. Мешканці передмістя Дніпра перекривали дорогу вантажівкам з кар'єру. Вантажний транспорт Любимивського кар'єру руйнує дорогу на ж/м Чаплі. Мешканці Чаплів неодноразово перекривали дорогу до гранітного кар'єру. Після акцій протесту вантажівкам заборонили їздити через ж/м Чаплі. У березні 2018 року потік вантажівок з кар'єру змістився на головну вулицю Придніпровська.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро