ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Торговці "живим товаром" поставляли наркокурьєрів з Дніпропетровщини на Росію

Чоловіки вербували наркокурьєрів, які б працювали на Росії
Depo.
7 грудня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомлені ГУ Національної поліції України в Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.

На Дніпропетровщині затримали групу з чотирьох чоловіків, які поставляли "живий товар" до Російської Федерації. Вони вербували молодих людей віком 20-30 років через оголошення в метро, ​​в безкоштовних газетах. В оголошеннях говорилося, що вони можуть отримувати 6-8 тисяч гривень, працюючи на Росії.

"При цьому особливий наголос було зроблено на те, аби раніше такі люди не притягувалися до кримінальної відповідальності і не мали досвіду співпраці з правоохоронними органами. Якщо людина підходила за психологічними якостями, йому довіряли і вже розповідали більш детально чим будуть займатися за місцем призначення" - розповів заступник начальника – начальник кримінальної поліції ГУНП в Дніпропетровській області Олег Грозь..

Чоловіки повинні були розвозити по схованках наркотики. За свою роботу вони отримували 45-50 тис. рублів на місяць. Відправка людей на Росію здійснювалась через Київ.

Не всі чоловіки знали, чим будуть займатися.

"Був умисел передавати цих кур'єрів російським правоохоронним органам для того, щоб ті робили статистику по боротьбі з наркотиками. За попередніми даними, які отримані від Міністерства закордонних справ правозахисної організації Бориса Захарова, близько 400 громадян України на сьогоднішній день, що виїхали на заробітки в Росію за такою схемою, знаходяться під арештом" - каже Олег Грозь.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро