ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Світовий банк дав Дніпропетровщині гроші на відкриття 64 нових медзакладів

У Дніпропетровській області відкриють 64 нові амбулаторії, в трьох лікарнях створять відділення екстреної допомоги та діагностики
Depo.
9 вересня 2015 13:34
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Depo.Дніпро.

Світовий банк розглядав як об'єкт фінансування 22 українські регіони, свій остаточний вибір зупинив на 8 областях, у тому числі на Дніпропетровській. Проект стартував наприкінці червня, на нього Світовий банк виділяє 40 мільйонів доларів. 

"Проект розрахований на п'ять років. За цей час планується відкрити 29 амбулаторій в Дніпропетровську і 35 у Кривому Розі. Їх будуть створювати на базі вільних приміщень - проведуть там реконструкцію. Після цього медзаклади оснастять сучасним обладнанням, а лікарів навчать ним користуватися", - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Акцент зроблений на Дніпропетровську, а також двох найбільших містах області - Кривому Розі та Павлограді, де існує велика відстань між населеними пунктами.

Крім амбулаторій, в трьох лікарнях Дніпропетровська, Кривого Рогу та Павлограда з'являться нові відділення екстреної допомоги та діагностики. Їх оснастять сучасним обладнанням.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.