ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, як збирали у США гуманітарну допомогу для лікарень Дніпропетровщини (ВІДЕО)

Україна очікує сорокафутовий контейнер із обладнанням та розхідними матеріалами

Depo.
13 лютого 2018 11:55
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Depo.Дніпро.

До Дніпра в рамках проекту "Допомога лікарням України" доправлять сорокафутовий контейнер із гуманітарною допомогою. Його будуть відправляти з міста Денвер, штат Колорадо, США.

Таке масштабне волонтерство стало можливим завдяки засновникам – дніпрянину, Віталію Дубілю і Павлу Федоренку із Запоріжжя.

"Коли почалися військові дії на сході, було зрозуміло, що медичного обладнання дуже бракує. Особливо хірургічного, яке конче потрібне для лікування поранених хлопців під час бойових дій. Я сам з Дніпра, у мене там родина, друзі, сестра - лікар", - розповів Віталій Дубіль.

Він каже, що вони особисто контактували із лікарями на Дніпропетровщині та відправляли обладнання конкретно під замовлення, а не "аби щось".

Для засновників проекту основним завданням проекту стало залучення організацій-донорів. Вони отримали декілька грантів, однак найбільша кількість пожертв – це невеликі суми у 20-50-100 дол.

Вантаж призначений для лікарень Києва, Запоріжжя та Дніпра. Найбільшу частину допомоги отримає лікарня імені Мечникова у Дніпрі.

Нагадаємо, в Україну прибуде сорокафутовий контейнер із обладнанням та розхідними матеріалами.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook