ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, хто "рулитиме" виборами у Дніпрі по округу Філатова

Головою окружної виборчої комісії став представник "Самопомочі", а його заступником - соратник кандидата від "Громадської сили"
Depo.
29 травня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, хто "рулитиме" виборами у Дніпрі по округу Філатова
Стало відомо, хто "рулитиме" виборами у Дніпрі по округу Філатова

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на аналіз членів комісії, проведений ГМ "Опора".

Склад окружної виборчої комісії по округу №27 у складі 18 осіб ЦВК затвердила 27 травня.

Очолив комісію 34-річний Олександр Литвин від "Самопомочі", який э членом виконкому Дніпропетровської міськради. Він входить до четвірки найдосвідченіших членів комісії: на місцевих виборах 2015 року був членом міськвиборчкому від "Самопомочі", на парламентських виборах 2014 року - членом окружної комісії від платформи "Собор" та ВО "Громада". На президентських виборах 2014 - членом ОВК від кандидата Михайла Добкіна ("Партія Регіонів"), а в 2010 році - членом ОВК від кандидата Віктора Януковича. 

Його заступником став Андрій Баско. Його називають давнім соратником Загіда Краснова, який вже є зареєстрованим кандидатом. До місцевих виборів 2015 Баско був радником в.о. мыськго голови Галини Булавки. В ОВК на цих виборах він пройшов як представник ВО "Батьківщина".

Секретарем комісії стала Наталія Волок від "Опозиційного блоку". Вона також входить до четвірки найдосвідченіших членів комісії. На місцевих виборах 2015 року вона була заступницею голови міськвиборчкому від партії "Блок Петра Порошенка". На парламентських виборах 2014 - членом ОВК від платформи "Собор", на президентських виборах 2010 - членом ОВК від кандидата Віктора Януковича. 

Як відомо, вибори у Дніпрі відбудуться 17 липня. Дніпряни дообиратимуть представника до парламенту замість Бориса Філатова, який пересів у крісло мера. 

На окрузі вже зареєструвалися троє кандидатів: Марина Денисенко, Загід Краснов та Вікторія Шилова. Про свої наміри щодо балотування заявили радниця міністра оборони Тетяна Ричкова, делегована від "Укропу" адвокат Корбана Оксана Томчук, екс-заступник міського голови Вадим Шебанов, та депутатка міської ради Анастасія Староскольцева. 

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро