ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Члени скандального дніпропетровського виборчкому "знущаються" з преси

Представники комісії вдруге проігнорували спілкування із журналістами
Depo.
5 жовтня 2015 16:21
ФОТО: depo.ua

Про це передає кореспондент Depo.Дніпро.

Спочатку підсумки реєстрації кандидатів мали оприлюднити у одному із дніпропетровських прес-центрів ще 2 жовтня. Проте голова міського виборчкому Юрій Подлєсний не з'явився на анонсовану прес-конференцію, пославшись на необхідність підготовки документів до суду.

Тоді прес-конференцію перенесли на 5 жовтня. Втім, і сьогодні журналісти так і не дочекалися появи членів комісії.

Як повідомили організатори, Юрій Подлєсний замість себе делегував свого заступника Святослава Рябчука. Проте той 3 жовтня склав повноваження. Новопризначена заступниця міської ТВК Наталя Волок запрошення на прес-конференцію також проігнорувала, посилаючись на своє перебування у іншому місті. Хоча зустріч із журналістами відбувалася у робочі для комісії години.

Нагадаємо, робота цієї викликала вже низку скандалів: ще до початку реєстрації спостерігачі "Опори" помітили, що затверджені ЦВК межі округів не збігаються із тими, за які голосувала комісія. Потім представника "Опори" виводили із засідання ТВК автоматники. Крім того, комісія відмовила у реєстрації трьом кандидатам на посаду мера та двом партіям - в тому числі партії "Відродження", яка входить до сфери впливу Ігоря Коломойського.  Питання про реєстрацію комісія не розглянула навіть після відповідного рішення суду.

Раніше повідомлялося, що голова міськвиборчкому Юрій Подлєсний написав заяви до правоохоронних органів з приводу погроз на його адресу від Геннадія Корбана. 

Більше новин про вибори у Дніпропетровську та області читайте на Depo.Дніпро.