Спінер, чоловічі соски і VPN: Що питають українці у Google

Якщо одні пошукові запити користувачів з України викликають посмішку, то інші змушують замислитися

Спінер, чоловічі соски і VPN: Що питають…

Українці – допитлива нація. Деякі питання можуть розсмішити, але, якщо замислитися, то й вони можуть подекуди таїти в собі філософський підтекст

Серед питань, які починаються зі слів "Навіщо?", у 2017 році були популярними:

- Потрібен спінер

- Гаманець на жіночих трусах

- Переводять годинник

- Потрібний фітнес-браслет

- Білять дерева

- Чоловікам соски

- Ми живемо

- Потрібна дівчина

- Коту вуса

- Навіщо любити?

Також люди питали поради у пошукової системи: як зварити гречку, схуднути, вийти заміж, кинути палити, зав'язати краватку або заробити в Інтернеті.

Як відомо, українці – досить забобонна нація. Тож, у ХХІ сторіччі досі дуже популярними залишаються запити: чому смикається око, чому не можна фотографувати людей, що сплять, чому не можна спати навпроти дзеркала, не можна дарувати годинник.

Задавалися користувачі і питанням, що таке:

- спінер (антістрес-іграшка на основі підшипника);

- антикітерський механізм (стародавній механічний аналоговий обчислювальний пристрій, призначений для розрахунку положення небесних тіл);

- майнінг біткоїн (заробляння кріптовалют);

- панголін (єдиний у світі ссавець з лускою);

- хайп (модне молодіжне запозичення англійського слова hype, синоніми: "ажіотаж" або "галас");

- мем (англ. meme, читається як мім), також відомий як Медіавірус - це ідея, образ або будь-який інший об'єкт нематеріального світу, який передається від людини до людини вербально, невербально, через Інтернет або як завгодно ще);

- ещкере (популярна у реперській тусовці фраза, яка походить від англійського слова Esketit, що в свою чергу означає let's get it ("Давайте це отримаємо", "Давайте замутимо").

Через виведення пошукової системи Yandex.ru, а також російських соціальних мереж VK і Одноклассники за межі українського інтернет-простору користувачі продовжують шукати шляхи доступу до цих ресурсів. Так, популярними залишаються запити: як обійти блокування Вконтакте і Однокласники і VPN/анонімайзер.

Також не дивно, що через розповсюдження супутникового телебачення популярними залишаються російські телепродукти і "зірки". Так, "топовою" за популярністю у минулому році була, наприклад, Діана Шуригіна – російська дівчина, яка стала популярною після кількох передач де вона розповідала подробиці її "щасливого зґвалтування" на дні народження, коли їй було 16 років.

Також люди цікавилися російськими медійними персонами, які померли у 2017-му: Михайло Задорнов, Дмитро Мар'янов, Віра Глаголева.

У топі запитів – заборонений російський телесеріал "Фізрук", при чому на рівні з ним цікавилися також порталом Національного агентства з питань запобігання корупції.

Телешоу, які найчастіше шукали у Інтернеті, стали Холостяк-7, Євробачення-2017, Голос країни-2017, Мастер-шеф 7, Зважені та щасливі-2017.

Серед продуктів кіноіндустрії найбільше цікавилися фільмами іноземного виробництва: Форсаж-8, Пірати карибського моря-5, Гадкий я-3, Тор Ронарек, Стражи галактики-2.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme