ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп наскаржися в СБУ на українського кума Путіна, який хоче автономії Дніпропетровщини

Народним депутатом України Андрієм Немировським направлено депутатське звернення до СБУ з вимогою перевірити діяльність мережі проросійських організацій в Україні
Depo.
1 березня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua
Нардеп наскаржися в СБУ на українського кума Путіна, який хоче автономії Дніпропетровщини
Нардеп наскаржися в СБУ на українського кума Путіна, який хоче автономії Дніпропетровщини

Як зазначає у "Фейсбуці" голова ГО "Громадська законотворча ініціатива" Олена Надтока, "громадські активісти виявили в межах Дніпропетровської області майже в усіх населених пунктах такі собі "сепаратистські" організації, які навіть під прапорами України можуть мати на меті розкол нашої держави. Їх агентська мережа дуже розгалужена і має багато напрямків діяльності. Такі діячі повністю керуються проросійськими силами та "Українським вибором" Медведчука".

У зв'язку з виявленням низки випадків публічної діяльності подібних груп, народний депутат України звернувся до голови СБУ Дніпропетровської області Вадима Пояркова з проханням перевірити їх діяльність і відповідно відреагувати.

Зокрема, у зверненні йдеться про форум, який відбувся 29 лютого 2016 року за ініціативи Сергія Шапрана у Дніпропетровську в єврейському комплексі "Менора" за участі 100 осіб, на якому, як висловився Немировський, "Шапран робив спроби розповсюдити сепаратистські ідеї через можливість запровадження економічної автономії Дніпропетровщини".

СБУ візьметься за українського кума Путіна, який хоче автономії Дніпропетровщини - фото 1

СБУ візьметься за українського кума Путіна, який хоче автономії Дніпропетровщини - фото 2

Читайте також: Медведчук почав творити Дніпропетровську народно-економічну республіку