ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рідні полонених бійців "Кривбасу" не можуть добитися їхнього визволення

Доля дванадцятьох бійців досі невідома
Depo.
27 квітня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua
Рідні полонених бійців "Кривбасу" не можуть добитися їхнього визволення
Рідні полонених бійців "Кривбасу" не можуть добитися їхнього визволення

Матері та дружини військових 40-го батальону територіальної оборони, котрі вже кілька місяців знаходяться у полоні, вкотре б`ють на сполох і звертаються до Президента, аби він посприяв звільненню їхніх рідних.

"Мій чоловік Володимир Саричев потрапив у полон у лютому після бою під Дебальцево, - розповіла Тамара Саричева. - З того часу тривають пошуки. Його прізвище у списках полонених, але конкретної інформації щодо того, де він наразі перебуває, немає. Відомо, що його було поранено перед тим, як він потрапив у полон, начебто до козаків. Потім він знову отримав поранення.

За словами дружини, всі, хто має змогу визволити полонених говорять про те, що немає обмінного фонду. Питання могло б зрушити з місця, якби прийняли закон про амністію засуджених прихильників самопроголошених "ДНР" та "ЛНР". Їх могли б обміняти на наших бійців. Втім, жодного кроку у цьому напрямку не зроблено.

Рідні нарікають: звернення до Президента, СБУ, Генштабу та командування батальйону не дають жодних результатів. Відповіді, що надходять, не містять конкретики.
Матері вкотре прохають Петра Порошенка взяти на особистий контроль долю їх дітей та посприяти їхньому визволенню.