ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Придніпровська ТЕС Ахметова купуватиме вугілля за бюджетні кошти

Оскільки тепломережі заборгували ТЕС через несплату населення за тепло, йдуть переговори про виділення бюджетних коштів на закупку енергоносіїв
Depo.
16 вересня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua
Придніпровська ТЕС Ахметова купуватиме вугілля за бюджетні кошти
Придніпровська ТЕС Ахметова купуватиме вугілля за бюджетні кошти

Про це кореспонденту Depo.Дніпро стало відомо в ході депутатської години у Дніпропетровській міськраді, присвяченій обговоренню підготовки міста до опалювального сезону.

"Сьогодні розглядається питання про покупку сировини коштами міської ради зі сторони бюджету, щоби забезпечити нашим мешканцям своєчасну подачу енергоносіїв", - повідомив директор департаменту промисловості, енергетики та підприємництва Дніпроміськради Олександр Гондар.

Він зазначив, що зараз Придніпровська ТЕС не працює і має запас близько 12 тисяч тонн вугілля. До 1 жовтня цей запас планують збільшити до 70 тисяч тонн. ТЕС постачає тепло для КП "Коменергосервіс", яка обслуговує Самарський, АНД та Індустріальний райони Дніпропетровська. Про стан своїх запасів ТЕС перед КП не звітує, зазначив директор "Коменергосервісу" Олександр Потапенко.

"Накопичується мазут, у нічний час ешелони йдуть. Але, на жаль, з вугіллям, антрацитом є питання у придбанні. Нюансів не можу сказати, оскільки це приватна організація, і вони мені не доповідають цієї інформації. Але профілактичні роботи і підготовка до зими - ці роботи у них вже завершені", - повідомив Потапенко.

Нагадаємо, Придніпровська ТЕС входить до структури ДТЕК Ріната Ахметова. 1 серпня єдиний енергоблок, який залишавсчя в роботі, зупинили через нестачу вугілля.

Нагадаємо, що за думкою аналітика, через заяви лідера бойовиків Олександра Захарченка, Ахметов буде змушений платити терористам завищену ціну за енергоносії з окупованих територій.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.