ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Президент нагородив дніпропетровських лікарів, які рятували важкопоранених

Двоє лікарів Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мєчнікова отримали Орден "За заслуги" ІІІ ступеню, і ще четверо - Почесне звання "Заслужений лікар України"
Depo.
30 червня 2015 09:29
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє заступник головного лікаря Юрій Скребець, передає Дніпро.depo.ua.

"Вітаю ще чорирьох Заслужених лікарів України - Андрія Сірка, Віталія Пелеха, Миколу Мосенцева та Олександра Толубаєва!", - пише Скребець.

Також відомо, що Орден "За заслуги" ІІІ ступеню за лікування поранених отримали Іван Жердєв і Сергій Косульников.

Далі заступник головного лікаря наголошує, що в обласній лікарні є і інші лікарі, які гідні високих нагород.

"Є в нас відділення інтенсивної терапії політравми, а керує ним Ігор Йовенко, який врятував найбільше поранених... А ще є такий собі Віталій Петров, який перелив їм тонну крові, повернувши до життя героїв з критичною крововтратою... Дмитро Лищенко, який в своєму відділенні мікрохірургії вуха відновлює слух сотням контужених бійців. Анатолій Комок - легенда і совість лікарні Мечникова, який виконує пораненим унікальну пластику дефектів обличчя, разом із зовнішністю повертаючи їм мотивацію до життя... Олександр Машин, що очолює роботу реаніматологів "на передку" - в реанімаційній залі, де знову починають битись серця героїв... Сергій Риженко - ідеолог медичного фронту, організатор боротьби за життя та контролер якості лікування в одному обличчі...", - зазначає він.

Нагадаємо, що за час проведення АТО у лікарні Мєчнікова врятували понад 1500 важкопоранених.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте наДніпро.depo.ua.