ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Представники парламентських партій у виборчкомі блокують виконання рішень суду

Представники парламентських політичних партій Блок Петра Порошенка, "Опозиційний блок" та Об'єднання "Самопоміч" у Дніпропетровському міськвиборчкому блокують виконання судових постанов
Depo.
7 жовтня 2015 21:32
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови Дніпропетровської ОДА, кандидат від партії "Відродження" в обласну раду Святослав Олійник, передає передає Depo.Дніпро.

"Питання вже не в тому, що відмовляють у реєстрації. Питання в тому, що суди визнали рішення виборчкомів про відмову в реєстрації незаконними, відкрито виконавче провадження, ведеться законна правова процедура, а три політичні сили - Опоблок, БПП і Самопоміч - зривають виконання рішення суду", - заявив Олійник.
Він також підкреслив, що в схожій з партією "Відродження" ситуації опинилися й інші політичні суб'єкти.

Він також підкреслив, що можливе кримінальне провадження за невиконання рішення судів стосовно БПП, Оппоблока і Самопомочідает серйозний привід керівництву цих політичних сил задуматися про своїх представників в Дніпропетровську.

"Лідери, наприклад, Самопомочі взагалі здивовані тією ситуацією, яка склалася у виборчкомі за участю їх представників. Але вони повинні розуміти, що їх діячі разом з БПП і Оппоблоком не просто зривають засідання комісії, а фактично йдуть на кримінальний злочин", - резюмував Олійник.

Нагадаємо, що Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав незаконними ці постанови міської виборчої комісії, а пізніше їх визнав незаконними і Дніпропетровський апеляційний суд.