Порошенко призначив на Дніпропетровщину нового голову райдержадміністрації

28 вересня новий голова Васильківської РДА був представлений громаді

Про це йдеться у повідомлені прес-служби Дніпропетровської обласної державної адміністрації, передає Depo.Дніпро.

Новим головою Васильківської районної державної адміністрації указом президента України був призначений Сергій Турченюк. 28 вересня він був представлений громаді.

На зустрічі зібралися сільські та селищні голови, депутати, представники правоохоронних органів, підприємці.

"Сергій Турченюк має педагогічну освіту, магістр державної служби. Починаючи з 1980-х років працював учителем фізкультури, географії, заступником директора школи, далі – завідувачем Синельниківського міського відділу освіти. Також Сергій Турченюк працював у Головному управлінні Держкомзему у Дніпропетровській області, був начальником управління Пенсійного фонду в Синельниківському районі. З 2015 по 2018-й – перший заступник голови Синельниківської райдержадміністрації. З 2018 року – виконуючий обов'язки голови Синельниківської РДА", - йдеться у повідомлені.

Згідно з е-декларацією, посадовець має у власності автомобіль VOLKSWAGEN PASSAT B 6 Comfortline 2008 року виготовлення і будинок площею 53,8 квадратних метри у Синельникове, придбаний у 2015 році. У 2017 році посадовець отримав 252 тис. гривень заробітної платні. Статків у банку та готівкою не має.

Нагадаємо, що минулого року голова Васильківської районної державної адміністрації був звільнений за розпорядженням Петра Порошенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро