ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підсудний за організацію тітушок Науменко з трибуни жалівся на переслідування

Заступник голови Дніпропетровської облради Віктор Науменко вважає, що екс-керівники Дніпропетровської ОДА, прокуратура і суд сфабрикували проти нього кримінальну справу про сприяння "тітушкам".
Depo.
27 травня 2015 14:09
ФОТО: depo.ua
Підсудний за організацію тітушок Науменко з трибуни жалівся на переслідування
Підсудний за організацію тітушок Науменко з трибуни жалівся на переслідування

Про це кореспондену Дніпро.depo.ua стало відомо в ході сесії Дніпропетровської облради, де Науменко зачитав свою заяву.

У впливі на "фабрикування" справи він обвинуватив екс-заступників голови ОДА Геннадія Корбана, Бориса Філатова, Святослава Олійника, прокурорів і суддю.

"Я роблю заяву, що колишнім прокурорм Романовим і групою слідчих, зокрема слідчим Морозом, і суддею Жовтневого суду Антонюком скоєно щодо мене низку посадових злочинів", - заявив депутат облради. Він обвинуватив посадовців у зловживанні та перевищенні влади, підробці документів, своєму арешті та триманні під вартою, назвавши їх незаконними. Свою заяву Науменко зробив усно, звертаючись до ЗМІ та присутніх у залі правоохоронців. Депутат наголосив, що публікація у ЗМІ може бути підставою для відкриття кримінального провадження. Натомість у заяві не містилося змісту порушень - лише імена та обвинувачення, передає кореспондент.

У відповідь на це звернення присутній на сесії голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко зазначив: "Усно - це такий піар на камеру. Якщо там є порушення - подайте заяву у прокуратуру". Губернатор додав: "Якщо прокуратура не відреагувала, якщо суди ухвалили неправомірні рішення - давайте їх оскаржувати, інакше у нас будуть одні популістські заяви".

Адвокат Віктора Науменка Ірина Євстаф'єва в коментарі Дніпро.depo.ua зазначила, що звертатися до прокуратури це право її підзахисного, а не обов'язок.

Віктора Науменка обвинувачують в тому, що він сприяв "тітушкам", які 26 січня 2014 року нападали на активістів Майдану та журналістів біля Дніпропетровської ОДА. Після оголошення підозри суд арештував Науменка і він пробув під вартою близько тижня. Пізніше запобіжний захід змінили на домашній арешт, а 20 травня - скасували арешт на поруки народних депутатів.