ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під Дніпропетровський суд притягли гральний автомат для протесту проти недоторканих суддів (ФОТО)

Близько півсотні активістів пікетували Красногвардійський районний суд, бо невдоволені роботою його голови
Depo.
16 червня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua
Під Дніпропетровський суд притягли гральний автомат для протесту проти недоторканих суддів (ФОТО)
Під Дніпропетровський суд притягли гральний автомат для протесту проти недоторканих суддів (ФОТО)

Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua стало відомо на місці події. Як розповів організатор протесту, активіст руху "Громадяни проти недоторканих" Роман Швець, рух об'єднує низку громадських організацій. Зокрема першим мегафон взяв лідер об'єднання "Майдан Січеслав" Віктор Романенко.

Під Дніпропетровський суд притягли гральний автомат для протесту проти недоторканих суддів (ФОТО) - фото 1

На акції були присутні учасники судових процесів, які розглядалися Красногвардійським райсудом. Зокрема була присутня донька Ірини Осятник - жінки, яка загинула після ДТП 2011 року, винним у якому суд визнав Павла Роскіна. Красногвардійський суд цього року ухвалив рішення про звільнення Роскіна від відбування покарання через його хворобу.

Причину протесту саме під Красногвардійським судом пояснив Роман Швець. Він зазначив, що активісти мають низку претензій до чинної голови суду Інни Білик, а дев'ятеро народних депутатів звернулися до прокуратури Дніпропетровської областіаби отримати інформацію щодо ходу проваджень, відкритих відносно Інни Білик: "Вона проходить за фактом винесення неправосудних рішень відносно грального бізнесу".

Незаконним активіст назвав винесення рішення не про відчуження та конфіскацію на користь держави, а про знищення гральних апаратів в одному із нелегальних залів. "Сьогодні в Україні дуже просто отримати рішення про списання цих апаратів, - наголосив Роман Швець. - Власник за якусь кількість грошей купує акт списання, і після цього ті самі апарати, що були вилучені, опиняються знову в залі гральних автоматів".

Під Дніпропетровський суд притягли гральний автомат для протесту проти недоторканих суддів (ФОТО) - фото 2

Активісти руху «Громадяни проти недоторканих» вважють основною із необхідних реформ - реформу судової системи. Зокрема вони пропагують внесення до законодавства норми про обмеження права на суддівську помилку. За такою нормою, якщо три рішення одного і того самого судді першої інстанції скасовує вища інстанція, то такий суддя позбавляється права обіймати посаду протягом 10 років.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.