ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Партія "Відродження" подарувала лікарням Дніпропетровщини функціональні ліжка

За сприяння партії "Відродження" в сім лікарень Дніпропетровської області було надано обладнання, яке є вкрай важливим для відновлення "важких" пацієнтів
Depo.
16 липня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua
Партія "Відродження" подарувала лікарням Дніпропетровщини функціональні ліжка
Партія "Відродження" подарувала лікарням Дніпропетровщини функціональні ліжка

За словами депутата Дніпропетровської міськради, члена групи "Відродження" Ігоря Македонського, коли у хворого на руці або нозі знаходиться апарат Єлізарова, а йому потрібно перевертатися і міняти позицію. Для цього у ліжку є спеціальний пульт управління, за допомогою якого можна підняти тулуб, змінити положення ніг.

Відомо, що загалом до медичних установ області партія "Відродження" передала 40 спеціалізованих ліжок, 50 матраців, 50 ходунків, 45 інвалідних візків.

Як розповіла Дніпро.depo.ua начмед по хірургії 6-ї лікарні м. Дніпропетровська Олена Курбан, нові функціональні ліжка вже стоять в урологічному, неврологічному та хірургічному відділеннях.

"Частина старих ліжок була встановлена ще в 1989 році, а друга частина - в 70-ому, тобто не потрібно навіть пояснювати, в якому вони стані", - зазначила вона. За словами медперсоналу, нові ліжка мобільні, набагато легше попередніх, що значно спрощує перевезення, зокрема, поранених і хворих бійців.

Володимир Бутенко, депутат міськради від групи "Відродження" зазначив, що "ми добре розуміємо, що більшість лікарень потребує сучасного обладнання. Допомагати потрібно".

Відомо, що право на якісне медичне обслуговування гарантовано кожній людині Конституцією України. Це шлях до побудови сучасної держави, яка дбає про своїх громадян, - упевнені в партії "Відродження".

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.Депо.