ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий керівник партії Коломойського зізнався, що знаходиться на утриманні у дочки

У декларації заступника голови Дніпропетровської міськради, який очолів міський осередок партії "Відродження", немає нічого, окрім двох іномарок і депозиту в 6 тис. гривень
Depo.
19 серпня 2015 08:37
ФОТО: depo.ua

На запитання про те, яким чином йому вдається утримувати дві іномарки на зарплатню чиновника, і, напевне, винаймати житло, Крупський відповів:

"Дані іномарки знаходяться на правах власності у членів моєї родини, а, оскільки я записаний у техпаспорт, зобов'язаний їх декларувати. До приходу у власні структури, я займався бізнесом. Після того, як я очолив Самарську райраду у м. Дніпропетровську, я вимушений був оформити на членів родини свій бізнес. Доречи, машини 2004 року, і вимагають додаткових фінансових ресурсів на ремонт. Сьогодні у мене дочка - успішний бізнесмен, вона мене радує. Вона утримує станції техобслуговування. І я декларую її доходи. У мене квартира у Придніпровську. Ті ресурси, що заробляю, вношу в загальну скарбничку - оплачую комунальні рахунки. Хоча, за великим рахунком, на сьогодні сім'я утримує мене", - зазначив він. 

Відомо, що на утриманні Крупського немає малолітніх дітей, він розлучився з дружиною у 2006 році. Він повідомив, що збирається цього року одружитися знов.

За даними ЗМІ, дочка Крупського володіє станцією техобслуговування "Тойота".

Раніше повідомлялося, що Крупський не заперечив свого бажання йти на вибори голови Дніпропетровської міськради.

Більше новин Дніпропетровська читайте на Depo.Дніпро.